Medicamöbel

Lékařský nábytek, ergonomie pracoviště (CRDR)

Abychom dosáhli kýžených parametrů, monitorujeme aktuální stav legislativy, vedeme v patrnosti současné trendy v nábytkářském oboru. Bereme v potaz ohlasy pacientů, kteří lékařský nábytek používají. Víme, že dobrý výběr zdravotnického nábytku působí především proklientsky. Vycházíme z faktu, že estetické a funkční prostředí podporuje terapeutický efekt. Intencí našich produktů je spoluvytváření profesionální atmosféry zvyšující výkon i spokojenost pacientů (prevence iatropatogenních fóbií u pacientů, profylaxe strachu z bílých plášťů).

Zaměřujeme se především na vybavení lékařským nábytkem lékařských ordinací včetně jejich provozně-administrativního zázemí. Pokud je potřeba, jsme schopni řešit i větší zakázku. Laboratoře, lékárny, lůžková oddělení, recepce nebo čekárny, s tím vším si poradíme. Nábytek vždy přizpůsobujeme typu a charakteru stavby, kam má být umístěn. Zásady: volná podlaha, zavěšení v optimální výšce.

Použité materiály →


Lékařský nábytek nároky na kvalitu, vývoj a inovace

Dodržujeme termíny. Pracujeme rychle a kvalitně. Během zpracování vaší zakázky se s námi můžete spojit kdykoli.

Perspektivně jednáme s auditory Bureau Veritas Certification, průběžně získáváme či aktualizujeme certifikáty pro své kapacity a služby. Usilujeme o zařazení firmy na portál kompass.com. V budoucnu plánujeme expozici na výstavách typu Pragomedica.

Hostujeme v různých showroomech nejlépe 3D ukázkami naší produkce. Nebojíme se srovnání s ostatními výrobci. Právě naopak. Máme rádi kontrast a diverzifikaci. Kromě získání letáků, katalogů a taktilního zážitku z našeho vystaveného nábytku, můžete obdržet vouchery s nabídkou zajímavých slev.